Kullanım Şartları

Kullanım kısıtlamaları.
Aksi belirtilmedikçe, Site ve ilgili hizmetler kişisel ve ticari olmayan kullanım içindir. Hizmetleri aracılığıyla elde edilen herhangi bir bilgi, yazılım, ürün veya hizmetten ilgili materyalleri iletmek, çıkmak, yönlendirmek, iletmek, teşhir etmek, temsil etmek, çoğaltmak, üretmek, aktarmak, satmak veya ilgili materyalleri oluşturmak yasaktır.
Kullanım koşullarının kabulü.
Bu web sitesinde (bundan böyle "Site" olarak anılacaktır) yer alan hüküm ve koşulların zamanında kabul edilmesi, aynı ve ilgili hizmetlerin kullanımı için vazgeçilmez bir koşuldur. Burada belirtilenler yerine ve/veya bunlara ek olarak kullanılacak başka şartlar ve uyarılar, Site'nin belirli hizmetlere erişilerek görüntülenebilen diğer sayfalarında belirtilebilir ve belirtilebilir. Sitenin ve ilgili hizmetlerin kullanımı, aşağıda sıralanan tüm koşulların kabul edilmesi anlamına gelir, ve Sitenin kendisinin "Gizlilik" bölümünde yer alan hükümler. Sitenin ve ilgili hizmetlerin kullanımı aynı zamanda Site ve ilgili hizmetlerin kullanımına ilişkin kuralların ayrılmaz ve önemli bir parçası olan bu hüküm, koşul ve uyarıların kabul edilmesi anlamına gelir.
Kullanım Koşullarındaki Değişiklikler.
Şirket, sitede yer alan hizmetlerin ve bilgilerin sunulduğu kullanım koşullarını, yegane ve tartışmasız kararıyla, herhangi bir zamanda ve bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Bu koşulların sürekli olarak kontrol edilmesinden yalnızca kullanıcı sorumludur. Değişiklikler yapıldıktan sonra sitenin ve ilgili hizmetlerin kullanılması, kullanıcının buna onay verdiği anlamına gelir.
Üçüncü Taraf Web Sitelerine Bağlantılar.
Bu Sitede bir köprü (bağlantı) olsa bile, kullanıcının eriştiği tüm web siteleri Sitenin kendisinden tamamen bağımsızdır. Şirketin bunlar, içerikleri veya kullanımları üzerinde doğrudan veya dolaylı kontrolü yoktur. Kullanıcı, içerik, ürün veya diğer mal/hizmetler ve ayrıca bahsi geçen hipermetin bağlantılarının kullanımı konusunda dahi şirkete dolaylı olarak hiçbir sorumluluk yüklenmeyeceğini ve bu sitede başka bir web adresine bir köprünün (bağlantının) varlığı, şirketin kendisi tarafından bağlantı verilen sitenin içeriği veya kullanımı için herhangi bir sorumluluk kabulü veya kabulü anlamına gelmez. Bu Sitede yer alan kişisel verilerin korunmasına ilişkin kurallar, tekrar ettiğimiz gibi, Şirket'in üzerinde hiçbir kontrolünün olmadığı üçüncü taraf siteleri için geçerli olmayabilir.
F. İletişim hizmetlerinin kullanımı.
Bu Site, kullanıcının diğer kullanıcılarla iletişim kurmasını sağlamak için tasarlanmış bülten tahtası hizmetleri, haber grupları, forumlar, kişisel web sayfaları, e-postalar ve/veya diğer mesajlar veya iletişim olanakları (topluca "İletişim Hizmetleri" olarak anılacaktır) içerebilir.
İletişim Hizmetlerini yalnızca belirli İletişim Hizmetiyle ilgili mesajları ve materyalleri göndermek, göndermek ve almak için kullanmayı kabul edersiniz. Örnek olarak, ancak bununla sınırlı olmamak üzere, bir İletişim Hizmetini kullanırken, kullanıcı şunları yapmamayı taahhüt eder:
karalama, suistimal etme, taciz etme, panik yaratma, tehdit etme veya başka şekilde kanunla korunan başkalarının haklarını ihlal etmemeyi (örn. kişisel verilerin ve reklamların korunması);
uygunsuz, saygısız, iftira niteliğinde, ihlal edici, müstehcen, uygunsuz veya yasa dışı herhangi bir konuyu, adı, materyali veya bilgiyi yayınlamak, göndermek, yüklemek, dağıtmak veya yaymak;
Kullanıcı bu hakların sahibi olmadığı veya gerekli tüm izinleri almadığı sürece, fikri mülkiyet mevzuatı (veya kişisel verilerin veya reklamların korunmasına ilişkin haklar) tarafından korunan yazılım veya diğer materyalleri içeren dosyaları yüklemek veya kullanıma sunmak;
virüsler, Truva atları, solucanlar, bozuk dosyalar veya diğer bilgisayarların çalışmasını veya çalışmasını etkileyebilecek herhangi bir benzeri program veya yazılım içeren dosyalar yüklemek;